BPR58C20LK
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
BPR58C20LK
JLCPCB Part #
C159863
Package
Plugin
Description
20mΩ 5W Current Sense Resistor ±10% ±350ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS