XT470UF25V90RV0111
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
XT470UF25V90RV0111
JLCPCB Part #
C3445244
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 280mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS