XT220UF10V90RV0073
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
XT220UF10V90RV0073
JLCPCB Part #
C2992604
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 5.4mm 6.3mm 95mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS