XT10UF25V90RV0068
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
XT10UF25V90RV0068
JLCPCB Part #
C2992600
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 20mA@120Hz 25V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS