VT470UF35V167RV0136
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
VT470UF35V167RV0136
JLCPCB Part #
C5263872
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 35V 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS