VT470UF10V167RV0134
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
VT470UF10V167RV0134
JLCPCB Part #
C5246585
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 190mA@120Hz 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS