VD3.3UF400V90RV0091
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
VD3.3UF400V90RV0091
JLCPCB Part #
C3034522
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 20mA@120Hz 3.3uF 400V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS