SPS400V22UF01EC7732
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SPS400V22UF01EC7732
JLCPCB Part #
C5183783
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 22uF 400V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS