SHW680UF10V6.3X11
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHW680UF10V6.3X11
JLCPCB Part #
C494547
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10000hrs@105℃ 10V 11mm 2.5mm 50mΩ@300kHz 6.3mm 680uF 980mA@100kHz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS