SHW470UF6.3V6.3X11
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHW470UF6.3V6.3X11
JLCPCB Part #
C494546
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 470uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS