SHG63V10UF03EC0822
MFR.Part #
SHG63V10UF03EC0822
JLCPCB Part #
C5263880
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 5mm 63V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS