SHG50V100UF03EC0816
MFR.Part #
SHG50V100UF03EC0816
JLCPCB Part #
C5263892
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100uF 12mm 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS