SHG250V33UF01EC0265
MFR.Part #
SHG250V33UF01EC0265
JLCPCB Part #
C5263898
Package
Plugin,D13xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 16mm 250V 33uF ±20% 插件,D13xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS