SHG100UF160V01EC7126
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHG100UF160V01EC7126
JLCPCB Part #
C2981469
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 160V 20mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS