SHF220UF63V01EC6653
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHF220UF63V01EC6653
JLCPCB Part #
C2998038
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 200mΩ@100kHz 220uF 5mm 63V 930mA@100kHz ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS