SHC10V100UF01EC5194
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
SHC10V100UF01EC5194
JLCPCB Part #
C5263879
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 11mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS