RVT470UF25V67RV0022
MFR.Part #
RVT470UF25V67RV0022
JLCPCB Part #
C2895277
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 286mA@120kHz 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS