RVT22UF25V67RV0047
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RVT22UF25V67RV0047
JLCPCB Part #
C2895283
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 26mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS