RST47UF16V034
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RST47UF16V034
JLCPCB Part #
C4747957
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 31mA@120Hz 47uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS