RST100UF10V002
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RST100UF10V002
JLCPCB Part #
C4747962
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 39mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS