RSL220UF25V021
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RSL220UF25V021
JLCPCB Part #
C4747975
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 25V 3000hrs@105℃ 47mA@120Hz 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS