MPX334K31E3KN15800
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPX334K31E3KN15800
JLCPCB Part #
C504200
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V、305V、310V 330nF CQC、UL、VDE、KC、CUL、ENEC X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS