MPX125K31F1KN20800
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPX125K31F1KN20800
JLCPCB Part #
C489086
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2uF 275V、305V、310V CQC、UL、VDE、KC、CUL、ENEC X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS