MPX105K31F2KN20800
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPX105K31F2KN20800
JLCPCB Part #
C504223
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V、305V、310V CQC、UL、VDE、KC、CUL、ENEC X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS