MPX104K31B4KN20600
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPX104K31B4KN20600
JLCPCB Part #
C489100
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V、305V、310V CQC、UL、VDE、KC、CUL、ENEC X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS