MPP224J2J15NN22800
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPP224J2J15NN22800
JLCPCB Part #
C2803200
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS