MPP105J2W10KN22605
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPP105J2W10KN22605
JLCPCB Part #
C2686214
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS