MPE684K2G10KN226U0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPE684K2G10KN226U0
JLCPCB Part #
C4747981
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 400V 680nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS