MPE105J100V82CL0042
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPE105J100V82CL0042
JLCPCB Part #
C2831916
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V 1uF Metallized Polyester ±5% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS