MMK472J3AB3KN206G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK472J3AB3KN206G0
JLCPCB Part #
C2998030
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 4.7nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS