MMK273J630V82CB0198
MFR.Part #
MMK273J630V82CB0198
JLCPCB Part #
C3445229
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS