MMK223J3AD2AJ20800
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK223J3AD2AJ20800
JLCPCB Part #
C468297
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 22nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS