MHT450V6.8UF87EC0355
MFR.Part #
MHT450V6.8UF87EC0355
JLCPCB Part #
C5263903
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 450V 6.8uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS