MHT400V39UF87EC0431
MFR.Part #
MHT400V39UF87EC0431
JLCPCB Part #
C5246598
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 18mm 39uF 400V ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS