MHT33UF400V87EC0189
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MHT33UF400V87EC0189
JLCPCB Part #
C2982819
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 25mm 33uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS