MEB472J100V82CB0241
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MEB472J100V82CB0241
JLCPCB Part #
C3034848
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+110℃ 100V 4.7nF Metallized Polyester ±5% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS