LZ47UF35V90RV0153
MFR.Part #
LZ47UF35V90RV0153
JLCPCB Part #
C5155346
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS