LZ470UF25V90RV0112
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
LZ470UF25V90RV0112
JLCPCB Part #
C3445245
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 670mA@120kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS