KNE2100UF25V149EC0011
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
KNE2100UF25V149EC0011
JLCPCB Part #
C2927892
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS