KJKF222M2FF7035A075E
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
KJKF222M2FF7035A075E
JLCPCB Part #
C2803195
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 300V CQC、UL、VDE、ENEC Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS