JVRS7S221KRF
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
JVRS7S221KRF
JLCPCB Part #
C3034530
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
1.2kA 11J 140V 180V 220V 230pF@1kHz 250mW 360V SMD,3.2x2.5mm Varistors ROHS