FZ47UF50V90RV0117
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
FZ47UF50V90RV0117
JLCPCB Part #
C3148150
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 185mA@120Hz 3000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS