FZ22UF16V90RV0122
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
FZ22UF16V90RV0122
JLCPCB Part #
C3148154
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 150mA@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 22uF 5.7mm 5mm 800mΩ@100kHz ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS