DPD400M106G11KS10A
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DPD400M106G11KS10A
JLCPCB Part #
C49652856
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 11mm 185mA@100KHz 2.2Ω@100KHz 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS