CS47UF50V167RV0158
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
CS47UF50V167RV0158
JLCPCB Part #
C5250969
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 63mA@120Hz 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS