CS220UF50V167RV0149
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
CS220UF50V167RV0149
JLCPCB Part #
C5263874
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 14mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 50V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS