CD2971000UF450V180
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
CD2971000UF450V180
JLCPCB Part #
C3975282
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.98A@120Hz 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS