CD294270UF400V178
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
CD294270UF400V178
JLCPCB Part #
C3975280
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS