C3D8UF600V82CB0308
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
C3D8UF600V82CB0308
JLCPCB Part #
C5263856
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 8uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS