70Y10201
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
70Y10201
JLCPCB Part #
C5355014
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 1nF 400V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS